Grafik

Odbieramy i odprowadzamy dzieci ze świetlicy!

Inf. o zajęciach Megakreatywnych - kliknij poniżej w logo

ZUMBA KIDS

Wiek: 5-16l.

Jakie korzyści daje Zumba Kids?

Zumba Kids& Zumba Kids jr. to połączenie ZUMBA Fitness(Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy i fitnessu w tym samym czasie. Zumba Kids to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

 

Zumba Kids to nie tylko ćwiczenia i taniec. Zumba Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci, uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba Kids pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

Dzięki Zumba Kids, w krótkim czasie dzieci mogą nie tylko zdrowo spędzić czas, ale także mogą nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur i ich historii, jak również budować świadomość zdrowego stylu życia i fitness.

Zaj. Baletowo-Jazzowe

Wiek: 3-7l.

Zajęcia na których dzieci poznają technikę tańca klasycznego. Uczą się jak poprawnie wykonywać obroty, podskoki, różne pozycje gimnastyczne.

Dzięki zajęciom rozwijają : gibkość, siłę, skoczność, szybkość, motoryczność. Kształtują również poczucie estetyki, wrażliwości oraz orientacji przestrzennej. Na zajęciach nabierają pewności siebie, uczą się współpracy z rówieśnikami. Zajęcia uwielbiane przez najmłodszych

Na zajęciach wykorzystujemy wstążkę gimnastyczną co dodatkowo urozmaica zajęcia.