Grafik

Odbieramy i odprowadzamy dzieci ze świetlicy!

Inf. o zajęciach Megakreatywnych - kliknij poniżej w logo

ZUMBA KIDS

Wiek: 5-16l.

Jakie korzyści daje Zumba Kids?

Zumba Kids& Zumba Kids jr. to połączenie ZUMBA Fitness(Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy i fitnessu w tym samym czasie. Zumba Kids to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

 

Zumba Kids to nie tylko ćwiczenia i taniec. Zumba Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci, uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba Kids pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

Dzięki Zumba Kids, w krótkim czasie dzieci mogą nie tylko zdrowo spędzić czas, ale także mogą nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur i ich historii, jak również budować świadomość zdrowego stylu życia i fitness.

ZUMBA Kids+ j.angielski

Wiek: 4-6l.

Zajęcia ZUMBA Kids+ j.angielski skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym. Oprócz wielu korzyści jakie dają zajęcia taneczne ZUMBA Kids dodatkowym atutem jest nauka języka . Na każdych zajęciach dzieci poznają nowe słówko lub zwrot w języku angielskim ucząc się go w formie zabawy. Zajęcia dają świetne efekty, są uwielbiane przez dzieciaki.