Zajęcia taneczne

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do naszej przestrzeni. Stworzyłyśmy miejsce w którym każdy młody człowiek może rozwijać swoje zdolności taneczne ale nie tylko.☝️

     Nasze zajęcia to idealny wybór dla dla dzieci ,które rozpoczynają swoją podróż z tańcem, kontynuujących oraz lubiących muzykę i ruch.

    Tylko u nas znajdziesz taką różnorodność styli tanecznych m.in.: merengue, cumbia ,reggaeton, hip-hop, jazz, salsa  ,flamenco i inne. Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło przekonać się co dokładnie ,,gra mu w duszy”. Wiemy ,że w procesie nauczania, wybór odpowiedniej muzyki jest bardzo ważny, dlatego stawiamy na znane i lubiane utwory. Oprócz tego tylko na naszych zajęciach znajdziesz szereg dodatkowych atutów np.: dzieci uczą się z jakich krajów pochodzi dany styl tańca  oraz  ciekawostki z nim związane. Wprowadzamy  naukę słówek oraz zwrotów z języka angielskiego. Stawiamy również na dobrą zabawę , program  urozmaicamy o różne gry ,zabawy oraz challange Tik-Tok-owe.

Zajęcia lekko i pięknie wprowadzą twoje dziecko w świat tańca, dodatkowo poprawią jego :koordynację, gibkość, szybkość, pamięć ruchową, współpracę w grupie pewność siebie i zaufanie.

Wierzymy w to ,że nasza oferta spełni wasze oczekiwania i zostaniecie z nami na dłużej😀

Grafik

Odbieramy i odprowadzamy dzieci ze świetlicy!

Inf. o zajęciach Megakreatywnych - kliknij poniżej w logo